Selam!

Ayfer ben! 1986 yılında Bursa’da doğmuşum, üniversiteye gidene de kadar da Bursa’da yaşadım.. üniversite için çıkış o çıkış şehirden, bir daha dönmedim. Üniversite sonrasında ne yapayım diye düşünürken İstanbul’da karar kıldım ve 2009 yılında İstanbul’a taşındım..

Yazmak hep vardı içimde ama her seferinde ne yazacağım ya deyip deyip bu zamanı buldum blog açmak için 🙂 arada sosyal medyada bir gönderi görür onunla ilgili içimden bir şeyler yazmak gelirdi, yazardım yazardım.. sonra baktım iyi geliyor yazmak, ayfercim hadi canım, sen aç bir blog, yaz kendi kendine, arada döner döner okursun. kafanda birikenleri, o an dank edenleri, çıkarmak istediklerini yaz artık.. sonra da açtım bloğu, kimseye de haber etmedim. Kendi kendime yazıyorum, yazmanın şifası çok başka çünkü bana göre, yolu düşüp de okuyan olursa ne ala..

kendimi yazıyorum ben burada, bakış açımı, gördüklerimi, benim penceremden görebileceklerinizi..

Yaşadıklarımız kimlik değiştirse de özünde hep aynı. Denk gelirsen, gözün değerse kelimelerime burasından bak bir de, belki bir şey dokunur ucundan kıyısından sana da..

Gezmeyi, yemeyi, içmeyi, yaratmayı, yazmayı, oynamayı, dans etmeyi severim ben. yeni severim bir de, yeni hobi, yeni yazı, yeni bakış açısı, yeni ben.. içeriden dışarı bir şeyler çıkardıkça ve dönüştürdükçe yenilenmenin mümkün olduğunu düşündüğümden döküyorum içimdekileri, düşürüyorum elimdekileri..

hem bana yeni yani bu, hem denk gelene..